بانوانی که یاور هم اند

 

 

 بانوانی که یاور هم اند

هر چند روز یک بار اتاق کوچک جلسات مجتمع نیکوکار یرعد شاهد حضور بانوانی است که با روی گشاده دور هم می نشینند و نشست هایی را برگزار می کنند . زنان نیکوکاری که نام "همیار " را برای گروهشان انتخاب کرده اند . کسانی که به گفته مسئولان این مجموعه اگر تلاشهای آنها و کمک هایشان نبود امکان ادامه حیات این مرکز وجود نداشت . اعضای گروه همیار این روزها فعال تر از گذشته به بر پایی نمایشگاه های تولیدات کم توانان در زمینه های مختلف هنری همت گمارده اند .

بانوان یاده شده در حالی این نمایشگاه ها را بر پا کرده اند که در ماه های مختلف سال از بررسی علمی این معلولیت ها هم غافل نمی مانند. این روزها اگر به کارنامه کاری آنان نگاهی بیندازیم ، برگزاری همایش های علمی یکی از بارزترین قسمت این کارنامه را تشکیل می دهد .

نشانی : خیابان پیروزی ، خیابان نبرد ، بعد چهارراه ائمه اطهار ، بن بست سازمان آب ، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد شرق .

تلفن : 33082625                        نمابر : 33108351

حساب جهت کمکهای نقدی : 103732360 بانک تجارت شعبه افراسیابی

 

/ 3 نظر / 65 بازدید
بهاره نیک نام

Salam be webe manam sar bezanid Man taze karam Khosh hal misham nazar bedid.. Adresash: www.talilalikhandan.blogfa.com www.zende-az-bi-kafani.ir www.raghse-man.ir omidvaram hamle bar bi adabi nashe vali khosh hal misham bahatoon hamkari konam. In serfan ye davit namast az shoma baraie didane webam Va gharar dadane man to liste dostaton.. Omidvaram narahat nashid من دوستدارم تا سال بعد سرپرستی 2 تا بچه رو به عهده بگیرم . لطفا راهنماییم کنید.

مهراد

سلام اطلاعات تماس شما در پایگاه اطلاع رسانی Info Panel درج شد. ----------------- لطفاً لینک سایت ما را با عنوان پایگاه اطلاع رسانی Info Pane " در سایت خود قرار دهید. با تشکر مدیر سایت

یکی از بانوان همیار

سلام. خسته نباشی. چرا وب را آبدیت نمی کنی. از اینکه از بانوان همیار هم نامی آوردی ممنون. من به عنوان یکی از این بانوان همیار از سایر خانم هایی که به این وبلاگ مراجعه می کنند خواهش می کنم به جمع ما بپیوندند و ما را یاری کنند. لازم به ذکر است که هدف اصلی این موسسه افزایش و ارتقای علمی و فنی توان یابان استو همکاری شما در این زمینه ها باعث افتخار ما است.